Śnieżek i Węgielek. Podróż do Amazonii

Śnieżek i Węgielek. Podróż do Amazonii - Przemysław Wechterowicz | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Przemysław Wechterowicz
WYMIAR
3,67 MB
NAZWA PLIKU
Śnieżek i Węgielek. Podróż do Amazonii.pdf
ISBN
3034099903062

OPIS

Śnieżek - koti pies Węgielek jak dawniej mieszkają w swoim domku, wiodąc spokojne życie. Nadszedł jednak czas na nową Przygodę. Po podróży w daleki kosmos ("Śnieżek i Węgielek. Podróż do gwiazd") nasi przyjaciele wyruszają tym razem nieco bliżej, do wspaniałej Puszczy Amazońskiej. Co ich tam czeka? Z pewnością wiele niezwykłych roślin, zwierząt, ptaków i owadów. A barwna i gwarna puszcza skrywa wiele tajemnic - najwyższa pora, aby je poznać.

Podróż do Amazonii autorstwa Wechterowicz Przemysław , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 22,49 zł . Przeczytaj recenzję Śnieżek i Węgielek.

Po podróży w daleki kosmos (Śnieżek i Węgielek.Podróż do gwiazd) nasi przyjaciele wyruszają tym razem nieco bliżej, do wspaniałej Puszczy Amazońskiej.Co ich tam czeka? Śnieżek i węgielek. Podróż do Amazonii.

POWIĄZANE KSIĄŻKI