Mity greckie. Opowieści z zaczarowanego lasu. Część 5. Cudowny dzban (książka + CD MP3)

Mity greckie. Opowieści z zaczarowanego lasu. Część 5. Cudowny dzban (książka + CD MP3) - Nathaniel Hawthorne | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nathaniel Hawthorne
WYMIAR
6,55 MB
NAZWA PLIKU
Mity greckie. Opowieści z zaczarowanego lasu. Część 5. Cudowny dzban (książka + CD MP3).pdf
ISBN
5410838995963

OPIS

Dawno, dawno temu w urokliwej dolinie mieszkali Filemon i Baucis. Kochali się ogromnie i dla każdego zawsze mieli dobre słowo. Pewnego dnia w progi ich ubogiej chatki zawitali dwaj wędrowcy, na zawsze odmieniając życie staruszków. Kim byli? Co takiego stało się po ich odejściu? Posłuchajcie opowieści pt. „Cudowny dzban”.Czyta: Krzysztof TyniecCzas nagrania: 53 minut 50 sekund

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Opowieści Z Zaczarowanego Lasu Minotaur Mity Greckie + Cd - Nathaniel Hawthorne Książka już od 22,75 zł - od 22,75 zł, porównanie cen w 19 sklepach. Zobacz inne Powieści i opowiadania, najtańsze i Książka Mity greckie.

Cudowny dzban + CD / Nathaniel Hawthorne, Akademia Rozwoju Wyobraźni Buka, 36,92 zł, okładka twarda, Sto tysięcy przecenionych książek, sprawdź Cudowny Dzban to piąta z sześciu części "Opowieści z zaczarowanego lasu". Mit opowiadający o Mity greckie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI