Dna moczanowa. Poradnik dla pacjenta

Dna moczanowa. Poradnik dla pacjenta - Konrad Kokurewicz | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Konrad Kokurewicz
WYMIAR
11,31 MB
NAZWA PLIKU
Dna moczanowa. Poradnik dla pacjenta.pdf
ISBN
3135301431031

OPIS

"Dna moczanowa. Poradnik dla Pacjenta" to praktyczne kompendium wiedzy o dnie moczanowej, którego autorem jest lekarz specjalista medycyny rodzinnej.W pierwszej części poradnika, poznasz wszystko, czego potrzebujesz, aby zrozumieć chorobę. Autor pisze prostym i zrozumiałym językiem, wyjaśniając "po ludzku" skomplikowaną, medyczną terminologię.W drugiej części poradnika, otrzymasz gotowe odpowiedzi i rozwiązania na wszelkie możliwe pytania i problemy związane z chorobą. Dzięki temu dowiesz się, jak pokonać dnę, a Twoje życie stanie się łatwiejsze.W poradniku znajdziesz również jadłospisy, które pomogą Ci w przestrzeganiu diety oraz samodzielnym komponowaniu posiłków.Ale to nie wszystko! Otrzymujesz także sześć dodatków ściśle związanych z tematyką dny moczanowej.Dna moczanowa nie ma żadnych tajemnic przed autorem, gdyż praktykuje jako lekarz rodzinny we Wrocławiu.

W pierwszej części poradnika, poznasz wszystko, czego potrzebujesz, aby zrozumieć ch Informacje o DNA MOCZANOWA. PORADNIK DLA PACJENTA - 6813585778 w archiwum Allegro.

Dieta i jadłospisy. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Dna moczanowa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI