Bardovsky

Bardovsky - Michał Jałowiecki | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michał Jałowiecki
WYMIAR
9,2 MB
NAZWA PLIKU
Bardovsky.pdf
ISBN
2793904187492

OPIS

Po opracowaniu i wydaniu niezwykle barwnych wspomnień swego dziadka ("Na skraju imperium", "Wolne Miasto", "Requiem dla Ziemiaństwa") - kniazia Mieczysława Pieriejasławskiego-Jałowieckiego, wywodzącego się z rozlegle skoligaconego rodu arystokratycznego Litwy, członka służby dyplomatycznej Polski i Rosji - autor sięga do własnej przeszłości. Historia Bardovskiego splata się nierozerwalnie z transformacją ustrojową na Ukrainie i w Polsce. Tytułowy bohater, który został oddelegowany do nadzoru przy budowie okrętów w rosyjskich stoczniach (Jałowiecki pracował w stoczniach rozpadającej się Jugosławii, Rumunii i Ukrainy), patrzy na otaczającą go rzeczywistość przez pryzmat mentalnego dziedzictwa swych przodków. Lektura tej niezwykłej książki wprowadza czytelnika w świat pełen intryg i polityki wielkich korporacji, ukazanych na tle czasów "pieriestrojki", jej wypaczonych idei kapitalizmu i równie wypaczonej moralności. Całe to kłębowisko ludzkich pragnień i niemożności wyzwala w nich nieprzewidywalne reakcje…

Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Pyotr Vasilevich Bardovsky (Russian: Петр Васильевич Бардовский, 1846-1886) was a Russian lawyer and a supporter of independence for Poland.He was executed for his connection to Polish revolutionaries. Biography.

Data zakończenia 2018-05-31 - cena 14,42 zł Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na ich umieszczanie na Twoim komputerze przez administratora serwisu Chomikuj.pl - Ke Bardovsky, Jałowiecki Michał, 17,1 zł. Po opracowaniu i wydaniu niezwykle barwnych wspomnień swego dziadka („Na skraju imperium", „Wolne Miasto", „Requiem dla Ziemiaństwa") - kniazia Mieczy, Bardovsky, Księgarnia PWN Łódź zaprasza Bardovsky Autor: Jałowiecki Micha ł.

POWIĄZANE KSIĄŻKI