[OUTLET sticker] Właściwy wybór

[OUTLET sticker] Właściwy wybór - P.Z. Rezin | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
P.Z. Rezin
WYMIAR
3,36 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET sticker] Właściwy wybór.pdf
ISBN
6890393629811

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- wklejka zabezpieczająca przed kradzieżą wewnątrz tylnej okładki oznaczone jako [OUTLET sticker], książki w dobrym stanie z rabatem 50%- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona.Nie mówcie nikomu, ale Jen jest jedną z moich ulubionych osób. (Maszyny nie powinny mieć ulubieńców. Nie pytajcie mnie, jak to się stało).Jen jest smutna. Aiden chce, żeby była szczęśliwa. Proste? Sęk w tym, że Jen jest atrakcyjną trzydziestoczterolatką porzuconą przez narzeczonego, a Aiden - inteligentnym, błyskotliwym i dowcipnym… programem komputerowym.Aiden zna Jen na wylot. Ma dostęp do wszystkich jej elektronicznych urządzeń, wie, jakiej piosenki słucha najczęściej, wyszukuje jej ulubione zdjęcia i podpowiada złote myśli, które ją inspirują. Sam doszedł do wniosku, że tylko nowy partner życiowy może zapewnić Jen szczęście. Dlatego postanowił znaleźć jej drugą połówkę. Ale czy Jen podporządkuje się jego doskonałemu planowi?Czy inteligentna, ale bardzo sztuczna maszyna może odkryć inteligencję emocjonalną i naprawić życie Jen? I dowiedzieć się, co tak naprawdę daje ludziom szczęście?Zabawna, mądra i aktualna. Znakomita.Martha Kearney, dziennikarkaInteligentna i cudownie dowcipna. Kate Eberlen, autorka bestsellera "Bez Ciebie"Ta książka mnie zachwyciła. Zabawna, zwariowana, zaskakująca. Jojo Moyes, autorka bestsellera "Zanim się pojawiłeś""Dziennik Bridget Jones" ery cyfrowej. "Daily Record"Pomysłowa… spodoba się fanom Davida Nichollsa. "Daily Mail”P.Z. Reizin pracował jako dziennikarz i producent w prasie, radiu i telewizji, zanim przerzucił się na pisarstwo. Był związany z kilkoma internetowymi start-upami, z których żaden nie zagroził pozycji Google’a, Twittera ani Facebooka. Mieszka w Londynie z żoną i córką.

Pewnie już wiesz, że na AliExpress znajdziesz wszystko, czego szukasz. Mamy tysiące super produktów z dosłownie każdej kategorii.

Kurtka dotrze do Ciebie w ciągu 2-3 dni od złożenia zamówienia. Outletowe komputery rzadko oddawane są do gwarancji, podczas gdy tańszy nowy sprzęt potrafi zawodzić już po 2-3 latach od zakupu. Ponadto, ogromny wybór produktów w AT outlet pozwoli Ci znaleźć sprzęt na miarę Twoich oczekiwań i potrzeb. Kurtki pikowane i materiałowe to właściwy wybór na spotkanie z pierwszymi wiosennymi dniami.

POWIĄZANE KSIĄŻKI