Historia według Korwina. Część 2

Historia według Korwina. Część 2 - Janusz Korwin Mikke | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Janusz Korwin Mikke
WYMIAR
3,77 MB
NAZWA PLIKU
Historia według Korwina. Część 2.pdf
ISBN
6101546268437

OPIS

Korwin prezentuje swoje najsłynniejsze tezy historyczne. Jeśli nie interesują cię propagandowo-ideologiczne konstrukcje musisz tę książkę przeczytać (290 stron!)W swoich felietonach Korwin-Mikke odnosi się do czasów I Rzeczpospolitej, naszych powstań narodowych, II Rzeczpospolitej...

Mimo wszystko warto przeczytać, choćby dla tego by zmusić się do przemyślenia wielu spraw które porusza. Nie wszystko bowiem jest tak oczywiste jak nam się wydaje.

Jeśli nie interesują cię propagandowo-ideologiczne konstrukcje musisz tę książkę przeczytać (290 stron!) ? W swoich felietonach Korwin-Mikke odnosi się do czasów I Rzeczpospolitej, naszych powstań narodowych, II Rzeczpospolitej... Książka Historia według Korwina autorstwa Korwin-Mikke Janusz , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 37,49 zł . Przeczytaj recenzję Historia według Korwina.

POWIĄZANE KSIĄŻKI