Z zagadnień nadzoru i kontroli organów władzy publicznej w Polsce. Tom IV

Z zagadnień nadzoru i kontroli organów władzy publicznej w Polsce. Tom IV - Marcin Konarski (red.) | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marcin Konarski (red.)
WYMIAR
5,51 MB
NAZWA PLIKU
Z zagadnień nadzoru i kontroli organów władzy publicznej w Polsce. Tom IV.pdf
ISBN
4215266632597

OPIS

Niniejszy tom jest czwartym z kolei, w którym prezentujemy Czytelnikom efekty badań naukowych z zakresu nadzoru i kontroli organów władzy publicznej w Polsce. Tom ten jest dziełem 12 autorów, zarówno teoretyków, jak i praktyków, skupiających swoje zainteresowania naukowe na zagadnieniach związanych przede wszystkim z szeroko rozumianym prawem administracyjnym, jak również z innymi gałęziami prawa, gdzie wspólny mianownik dla dociekań naukowych stanowią podstawowe formy oceny działalności organów władzy publicznej, a mianowicie nadzór i kontrola. Poszczególni autorzy dokonują w swoich tekstach szczegółowej analizy przedmiotowych zagadnień ze szczególnym uwzględnieniem relacji zachodzących między organami władzy publicznej w Polsce. Przenikanie się kompetencji z kolei ma bardzo duży wpływ na działalność całego systemu prawnego na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

Należy do gatunków: nauki społeczne, polityka. Książka Z zagadnień Nadzoru I Kontroli organów władzy publicznej w Polsce liczy 250 stron.

Niniejsza publikacja może okazać się przydatna również dla studentów studiów prawniczych i administracyjnych. Niniejszy tom jest czwartym z kolei, w którym prezentujemy Czytelnikom efekty badań naukowych z zakresu nadzoru i kontroli organów władzy publicznej w Polsce. Tom ten jest dziełem 12 autorów, zarówno teoretyków, jak i praktyków, skupiających swoje zainteresowania naukowe na zagadnieniach związanych przede wszystkim z szeroko ... Z zagadnień Nadzoru I Kontroli organów władzy publicznej w Polsce Tom 4,Kolejny tom pt.

POWIĄZANE KSIĄŻKI