Kryzys światowy a humanizm buddyjski. Ostateczna rozgrywka: upadek albo odnowa cywilizacji

Kryzys światowy a humanizm buddyjski. Ostateczna rozgrywka: upadek albo odnowa cywilizacji - John Crook | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
John Crook
WYMIAR
9,7 MB
NAZWA PLIKU
Kryzys światowy a humanizm buddyjski. Ostateczna rozgrywka: upadek albo odnowa cywilizacji.pdf
ISBN
5159581573691

OPIS

"Opowieści ostateczne" to opowieść o miejscu rzeczywistym i wyobrażonym, o tym, jak to miejsce, w którym żyjemy nas kształtuje i zmienia. To opowieść o ludziach całkiem zwyczajnych i odmieńcach, to wreszcie opowieść o przemijaniu, zmianach, o tym, co realne i nierzeczywiste. Opowiadania osadzone są w konkretnym miejscu - Kopańcu właśnie, każde z nich opatrzone jest rokiem, w którym się dzieje.Historie wciągają czytelnika, a uzupełniają je niezwykłe ilustracje młodej autorki Kaliny Jaśko, która dorastała razem z książką oraz piosenki w artystycznym wykonaniu Piotra Syposza.

Związek Buddystów Czan, a patronat medialny nad nią objęły: Portal Buddyjski "Cyber Sangha", Magazyn Psychologiczny "Charaktery", Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie oraz Buddyjski Serwis Informacyjny ... Kryzys światowy a humanizm buddyjski. Ostateczna rozgrywka: upadek albo odnowa cywilizacji.

Pismo Święte Stary i Nowy Testament - Wysyłka 4,99 zł | BEZPŁATNIE przy zamówieniu od 69 ... Ostateczna rozgrywka: upadek albo odnowa cywilizacji" ... Wyzwanie to odważnie podejmuje w swej książce Kryzys światowy a humanizm buddyjski dr John Hurrell Crook.

POWIĄZANE KSIĄŻKI