Gdy smok się wprowadza

Gdy smok się wprowadza - Jodi Moore | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jodi Moore
WYMIAR
4,35 MB
NAZWA PLIKU
Gdy smok się wprowadza.pdf
ISBN
1011537529270

OPIS

Jeśli zbudujesz doskonały zamek z piasku, zamieszka w nim smok.To właśnie przytrafia się pewnemu małemu szczęściarzowi.Chłopiec wraz ze swym smokiem stawiają czoła falom, przypiekają pianki na ogniu...

U nas przygody chłopca, w którego zamku zamieszkał smok cieszą się wielkim powodzeniem. Jeśli zbudujesz doskonały zamek, wprowadzi się do niego smok, a tuż po nim… dzidziuś?! Obsypana nagrodami książka Gdy smok się wprowadza doczekała się kontynuacji, w której to przygotowania do powitania nowego członka rodziny idą pełną parą. W domu pojawia się niemowlę, a świeżo upieczony starszy brat wraz ze swym smokiem poświęcają cały swój czas na zabawianie ... KsiążkaGdy smok się wprowadzaautorstwaJodi Moore ️ Zamów online w Księgarni Internetowej PWN Gdy smok się wprowadza - Jodi Moore (Książka) - Księgarnia PWN Informacja o cookies Gdy Smok się wprowadza.

Jej wymiary to 260x260. Oprawa jest twarda. „Gdy smok się wprowadza ponownie" to druga opowieść o małym chłopcu i jego wymyślonym smoku.

POWIĄZANE KSIĄŻKI