Czy będzie z tego dobry film?

Czy będzie z tego dobry film? - Lucy Scher | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lucy Scher
WYMIAR
6,5 MB
NAZWA PLIKU
Czy będzie z tego dobry film?.pdf
ISBN
3892624578390

OPIS

Książka dostarcza narzędzi niezbędnych dla dokonania profesjonalnej analizy i oceny scenariusza filmowego. Powstała na podstawie wielu lat doświadczeń w prowadzeniu stworzonego przez autorkę kursu developmentu scenariusza w Script Factory w Londynie. W jasny, zwięzły sposób systematyzuje najważniejsze elementy konstruowania scenariusza i zagadnień kina gatunkowego. Pokazuje jak w sposób profesjonalny, przejrzysty i efektywny napisać raport na temat scenariusza. Zajmuje się również kwestią współpracy ze scenarzystą w procesie developmentu. Ciekawe uzupełnienie stanowią wypowiedzi fachowców z branży filmowej na temat ich doświadczeń i oczekiwań związanych z oceną scenariuszy. Podręcznik zawiera również bardzo przydatny rozdział zawierający wskazówki na temat pisania treatmentów.

Stan Nowy Wydawca WYDAWNICTWO MYŚLIŃSKI. 31 egz.

39,00 zł Lucjan Mianowski 1933-2009. 27,30 zł ... W naszym rankingu filmów na wieczór nie mogło zabraknąć kultowej komedii sensacyjnej! Mimo prostej fabuły, każda z trzech części Godzin szczytu ma w sobie coś co sprawia, że widzowi chce się te filmy oglądać.A tym czymś może być genialny duet - Jackie Chan i Chris Tucker którzy stworzyli na ekranie bohaterów pasujących do siebie niczym yin do yang. Książka Czy będzie z tego dobry film? - Lucy Scher Książka dostarcza narzędzi niezbędnych dla dokonania profesjonalnej analizy i oceny scenariusza filmowego.

POWIĄZANE KSIĄŻKI