Kandydat na prezydenta

Kandydat na prezydenta Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
6,51 MB
NAZWA PLIKU
Kandydat na prezydenta.pdf
ISBN
6210276878990

OPIS

Janusz Płoński, współtwórcza postaci Stanisława Anioła z serialu "Alternatywy 4", chce zostać prezydentem. Czy może być lepszy kandydat?O sobie pisze: W swej broszurce wyborczej przedstawiam sam siebie jako człowieka pełnego odrażających wad, z trudnymi do odnalezienia zaletami. Mądrego, lecz z umiarem i bez oscentacji. Ale przede wszystkim głupiego, jak większość moich potencjanych wyborców. Sądzę, że w ten sposób zyskam sympatię znaczącej części elektoratu i w efekcie potrzebną liczbę głosów. Ludzie w gruncie żeczy nie lubią świętych i na tę niechęć bardzo liczę.Nie omijam spraw osobistych, pozwalam przyszłym wyborcom zajrzeć w głąb mego serca, do mojej sypialnii i nie tylko. Nie przemilczam doświadczeń drastycznych i niektóre rozdziały chętnie opatrzyłbym klauzulą "dozwolone od 18 lat.Broszura składa się z krótkich kawałków, co pozwoli na czytanie jej w pociągu, tramwaju, kolejce do lekarza, bez utraty głównego wątku. Zwłaszcza, że takiego w niej nie ma.

28 kwi 2010. Jan Samołyk, Specjalista ds PR. Szymon Hołownia, dziennikarz i kandydat na prezydenta, brał w środę udział w wieczornej mszy świętej w kościele karmelitów bosych na warszawskim Solcu. Kandydatem na prezydenta RP może być Krzysztof Matyjaszczyk.

Oprę się o zasady: praca w Polsce najpierw dla Polaków... Kandydat Na Prezydenta - najnowsze informacje znajdziesz w Money.pl. 40 tejże ustawy kandydata na Prezydenta zgłasza co najmniej 100 tys. obywateli, którzy mają Kolejny krokiem do rejestracji kandydata na Prezydenta, jest zawiadomienie Państwowej Komisji... Drugi Kandydat na Prezydenta w swoim najnowszym spocie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI