Coaching Drogi

Coaching Drogi - Robert Kozłowski | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Robert Kozłowski
WYMIAR
4,84 MB
NAZWA PLIKU
Coaching Drogi.pdf
ISBN
3355484439236

OPIS

Książka ta w sposób bardzo prosty i przystępny tłumaczy, czym jest coaching. Odnajdziemy w niej podstawowe zasady, umiejętności oraz strukturę rozmowy coachingowej w modelu Coachingu Drogi. Umieszczone w książce zadania pozwalają na przećwiczenie poznanej wiedzy. W ostatnim rozdziale przeczytać można kilka wywiadów z coachami, którzy osiągnęli już kolejny etap swojego rozwoju i skutecznie prowadzą praktykę coachingową. To ogromna dawka inspiracji, zachęty i wiele przykładów do naśladowania.

jednym tchem - po raz pierwszy a potem wraca się niezliczoną ilość razy. W mojej opinii: Język bardzo przystępny, nawet dla laika (tj.

Umieszczone w książce zadania pozwalają na przećwiczenie poznanej wiedzy. W ostatnim rozdziale przeczytać można kilka wywiadów z coachami, którzy osiągnęli już kolejny etap swojego rozwoju ... Coaching drogi - poradnik autorstwa Roberta Kozłowskiego, certyfikowanego trenera biznesu, praktyka menadżer, coacha i doradcy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI