Na ciemnych wodach Paragwaju

Na ciemnych wodach Paragwaju - Stefan Barszczewski | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Stefan Barszczewski
WYMIAR
10,78 MB
NAZWA PLIKU
Na ciemnych wodach Paragwaju.pdf
ISBN
5800893367654

OPIS

Na ciemnych wodach Paragwaju jest jedyną właściwie książką – reportażem z licznych podróży Stefana Barszczewskiego. Pierwotnie wydana we Lwowie w 1931 r. w serii „Dookoła ziemi”. Od tego czasu niewznawiana. Książka jest zapisem podróży do mało popularnego wśród Polaków Paragwaju. Autor szczegółowo opisał jego mieszkańców, system władzy, zwyczaje oraz przyrodę. Wykonał także kilka fotografii, które załączyliśmy do tego wydania. Dzięki połączeniu umiejętności literackich i podróżniczych autora, książka jest napisana barwnie i żywo.

Autor szczegółowo opisał jego ... Książka Na ciemnych wodach Paragwaju / Stefan Barszczewski, Ciekawe Miejsca.net, 26,22 zł, okładka miękka, Sto tysięcy przecenionych książek, sprawdź teraz! Na ciemnych wodach Paragwaju (Stefan Barszczewski). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Na stronie sklepu internetowego merlin.pl są stosowane pliki cookies.

XX w. Znany Dom Mody "Kakadu" Czesława Wrendla chyli się ku upadkowi.

POWIĄZANE KSIĄŻKI