Jeziorka, Świder, Wilga, Okrzejka oraz ich dopływy. Dla eksploratorów

Jeziorka, Świder, Wilga, Okrzejka oraz ich dopływy. Dla eksploratorów - Jakub Jagiełło | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jakub Jagiełło
WYMIAR
10,73 MB
NAZWA PLIKU
Jeziorka, Świder, Wilga, Okrzejka oraz ich dopływy. Dla eksploratorów.pdf
ISBN
7605245993817

OPIS

W książce znajdziesz:- kilometraże- profile wysokości rzek względem długości- średnie spadki wszystkich rzek dorzecza- dokładne dane o uregulowaniu rzek- średnie przepływy roczne- dane o krajobrazie nadrzecznym- własne nowoczesne pomiary długości (m.in. z użyciem GPS) z domierzaniemmeandrów- dane o czystości rzek- stopnie rozwinięcia (krętość rzeki)- dane z IMGW dla porównaniaDzięki tej książce dowiesz się, że najbardziej naturalną rzeką w dorzeczu Wisły od ujścia Radomki do Warszawy jest Pytlocha, największy spadek ma dopływ spod Łąk i Tarczynka, a Jeziorka w rzeczywistości jest dłuższa niemal o 20% (!), niż podają w encyklopediach.

Satysfakcja klientów jest dla nas najważniejsza, dlatego, zgodnie z Waszymi preferencjami, stale rozbudowujemy ofertę, a także wzbogacamy ją o kolejne, atrakcyjne kategorie produktowe. ... W książce znajdziesz: - kilometraże - profile wysokości rzek względem długości - średnie Encyklopedia rzek Polski: Jeziorka, Świder, Wilga, Okrzejka oraz ich ...

z użyciem GPS) z domierzaniem meandrów - dane o czystości rzek - stopnie rozwinięcia (krętość rzeki) - dane... Jeziorka, Świder, Wilga, Okrzejka, encyklopedia, Wydawnictwo CM w księgarni ArtTravel.pl za 25,99 zł. Przewodniki, mapy, globusy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI