Pracujące pojazdy. Czy dosięgnie?

Pracujące pojazdy. Czy dosięgnie? - Taro Miura | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Taro Miura
WYMIAR
3,1 MB
NAZWA PLIKU
Pracujące pojazdy. Czy dosięgnie?.pdf
ISBN
1348556858554

OPIS

Taro Miura, japoński twórca książek obrazkowych, nareszcie w Polsce!„Czy dosięgnie?” to pierwsza z serii trzech książek kartonowych o „Pracujących pojazdach”. Typowy dla artysty minimalizm i stylistyczna prostota połączone z logiczną, niemal matematyczną wizją świata, są doskonałym bodźcem poznawczym dla najmłodszego czytelnika.W pierwszym tomie serii autor wprowadza nas w tajniki działania maszyn sięgających do góry.

Typowy dla artysty minimalizm i stylistyczna prostota połączone z logiczną, niemal matematyczn Taro Miura, japoński twórca książek obrazkowych, nareszcie w Polsce! „Czy dosięgnie?" to pierwsza z serii trzech książek kartonowych o „Pracujących pojazdach". Typowy dla artysty minimalizm i stylistyczna prostota ... ,,Czy dosięgnie?" to pierwsza z serii trzech książek kartonowych o ,,Pracujących pojazdach".

Czy dosięgnie? Cena: 14.63 15.20 zł EAN: 9788362737475 ISBN: 9788362737475 Ilość odwiedzin: 125 Opis produktu Taro Miura, japonski twórca ksiazek obrazkowych, nareszcie w Polsce! ,,Czy dosiegnie?" to pierwsza z serii trzech ksiazek kartonowych o ,,Pracujacych pojazdach". Taro Miura, japoński twórca książek obrazkowych, nareszcie w Polsce! „Czy dosięgnie?" to pierwsza z serii trzech książek kartonowych o „Pracujących pojazdach". Typowy dla artysty minimalizm i stylistyczna prostota połączone z logiczną, niemal matematyczną wizją świata, są doskonałym bodźcem poznawczym dla najmłodszego czytelnika. Pracujące pojazdy Hej, ho! Pracujące pojazdy Hej, ho! Taro Miura.

POWIĄZANE KSIĄŻKI