Moc Akvamarynu

Moc Akvamarynu - Julia Bardini | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Julia Bardini
WYMIAR
4,22 MB
NAZWA PLIKU
Moc Akvamarynu.pdf
ISBN
6813528308339

OPIS

Kto widział kiedykolwiek kolor sycylijskich wód ten pragnie tam wracać. Może woła go szum fal, a może syreni śpiew. Południowy wiatr opowiada tam zapomniane historie: o przyjaźni i poświęceniu, o przeznaczeniu i ludzkim losie; o zbrodni, która nie powinna się zdarzyć i o miłości, która nie powinna istnieć, a która może uratować świat.

Może woła go szum fal, a może syreni śpiew... ''Moc Akvamarynu'' napisała po polsku, więc jestem dla niej pełna podziwu, jak dobrze dała sobie radę z naszym językiem. Julia nie tylko napisała tę powieść, ale również udało Jej się ją wydać.

Przy Wyspie coraz częściej giną łowcy ork. Kto widział kiedykolwiek kolor sycylijskich wód ten pragnie tam wracac. Może woła go szum fal, a może syreni śpiew. Moc Akvamarynu: 9788364426018: Books - Amazon.ca.

POWIĄZANE KSIĄŻKI