Zaufaj mi jeszcze raz

Zaufaj mi jeszcze raz - Magdalena Krauze | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magdalena Krauze
WYMIAR
4,66 MB
NAZWA PLIKU
Zaufaj mi jeszcze raz.pdf
ISBN
8366068982736

OPIS

Po tym jak tajemnica Igora ujrzała światło dzienne, jego związek z Pauliną został wystawiony na ciężką próbę. Kobieta w poczuciu zdrady wyjeżdża, aby nabrać dystansu do sprawy oraz sił, żeby się z nią uporać. W urokliwym Karpaczu Paulina poznaje Adama – mężczyznę, którego życie boleśnie doświadczyło.Czy pobyt z dala od Igora pozwoli Paulinie spojrzeć na świat z innej perspektywy?Czy może pozwoli jej na to nieoczekiwana przyjaźń z Adamem?

Miejsce wydania Warszawa : Wydawnictwo Jaguar, Rok wydania 2019. Objętość 312 stron ; Rozmiary 20 cm.

Autorka ma bardzo prosty i przyjemny styl pisania, przez co jej książki czyta się szalenie szybko, o czym mogliśmy się już przekonać podczas czytania pierwszej części. 📚 Poznaj "Zaufaj mi jeszcze raz" autorstwa Magdalena Krauze. Przeczytaj opis książki "Zaufaj mi jeszcze raz" a także poznaj jej ocenę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI