Pan Taro w Krainie Śpiących Talentów

Pan Taro w Krainie Śpiących Talentów - Jolanta Berezowska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jolanta Berezowska
WYMIAR
7,6 MB
NAZWA PLIKU
Pan Taro w Krainie Śpiących Talentów.pdf
ISBN
6815984547459

OPIS

Barwna opowieść o nauczycielu muzyki, panu Taro, który szukając sposobu, by nauczyć gry na skrzypcach swego niezbyt pojętnego ucznia, wyruszył na wyprawę śladami mistrzów muzyki. Sądził, że w ich życiu odnajdzie inspirację do właściwej metody nauczania, która pozwoli rozbudzić talent muzyczny ucznia. Pan Taro wierzył bowiem, iż każda istota obdarzona jest talentem, a rolą nauczyciela jest ów talent rozbudzić. Wyprawa okazała się nieprzewidywalna i pełna niespodzianek. Zaprowadziła pana Taro do Krainy Śpiących Talentów strzeżonej przez Ospalca - potwora, który uwierzył, że sam nie posiada żadnego talentu. Ale czy słusznie?Dla dzieci 6-12 lat oraz niektórych dorosłychPatroni medialni: Tylko Dla Mam; granice.pl, Kumpel, Czas Dzieci, Qlturka.pl "

Ukazuje, jak istotną rolę w życiu każdego ucznia pełni mądry, zaangażowany nauczyciel, który często wierzy w swego podopiecznego bardziej, niż on sam wierzy w siebie. Recenzja książki: Pan Taro w Krainie Śpiących Talentów Recenzuje: Magdalena Galiczek-Krempa Talent to coś czym lubimy się chwalić. To dla rodziców powód do dumy z wybitnie uzdolnionego dziecka.

Przeczytaj recenzję Pan Taro w Krainie Śpiących Talentów. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Poza powyższymi cechami, które mnie zachwyciły w książce Jolanty i Małgorzaty Berezowskich "Pan Taro w Krainie śpiących Talentów", zachwyciła mnie cała historia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI