Gdy Opera drzwi otwiera

Gdy Opera drzwi otwiera - Izabela Budzyńska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Izabela Budzyńska
WYMIAR
3,55 MB
NAZWA PLIKU
Gdy Opera drzwi otwiera.pdf
ISBN
8416765739917

OPIS

Książka “Gdy Opera drzwi otwiera” to wyjątkowa pozycja na rynku wydawniczym, skierowana do młodych melomanów. Z zawartych w książce wierszy dzieci dowiedzą się m.in. z jakimi problemami zmaga się reżyser, kto to jest dyrygent i jaka jest rola inspicjenta w teatrze. Poznają również postaci z opery “Czarodziejski flet” W.A. Mozarta. Książka zawiera także słowniczek, który w przyjazny sposób wyjaśnia wiele muzycznych pojęć. Całości dopełniają przepiękne ilustracje autorstwa Elżbiety Lubomirskiej.Izabela Budzyńska ? absolwentka Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Nauczyciel muzyki. Pisze wiersze i teksty piosenek dla dzieci. W książce “Gdy Opera drzwi otwiera” postanowiła podzielić się z młodymi melomanami swoją pasją do muzyki.Elżbieta Lubomirska ? malarka, graficzka, ilustratorka, pomysłodawczyni i instruktorka warsztatów artystycznych. Współpracuje z wydawnictwami książek i podręczników dla dzieci i dorosłych, m.in. z wydawnictwem WSiP, PWN, Mac Edukacja, Wydawnictwo Pani Twardowska.

Tu każdy Rodzic znajdzie ciekawe informacje, jak spędzać czas wolny z dzieckiem Opera z fotela; Gdy opera drzwi otwiera; Dla dzieci. 1.

3. Konkurs nie jest stworzony organizowany ani sponsorowany przez Facebook. Gdy Opera drzwi otwiera - Izabela Budzyńska - opis książki: Książka "Gdy Opera drzwi otwiera" to wyjątkowa pozycja na rynku wydawniczym, skierowana do młodych melomanów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI