Więzy aż do kresu. Cylk Meandry losu. Tom 4

Więzy aż do kresu. Cylk Meandry losu. Tom 4 - Niwen | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Niwen
WYMIAR
4,62 MB
NAZWA PLIKU
Więzy aż do kresu. Cylk Meandry losu. Tom 4.pdf
ISBN
1661581095901

OPIS

W lecie 1941 roku dla głównego bohatera tego cyklu powieściowego, Eliana Wiernika, wartością największą było życie. Jednak nie własne, ale najbliższych mu osób: zony Hannah i synka Nataniela. Elian poświęci wszelkie swoje starania w dążeniu do zagwarantowania rodzinie przetrwania w czasach pogardy, mając jednak świadomość, że więzy śmierci oplotły i skrepowały cały jego naród, pozbawiony przywódców i prowadzony na rzeź niczym bezbronne owce otoczone przez stada wilków. Az do kresu... O tym fatalizmie wrogości jednych, obojętności drugich i niemocy trzecich opowiadam w niniejszym ? czwartym z kolei ? tomie cyklu „Meandry losu"Niwen

Jednak nie własne, ale najbliższy, Meandry losu Tom 4 Więzy aż do kresu, Księgarnia PWN Gdańsk zaprasza Książka Więzy aż do kresu. Meandry losu.

W lecie 1941 roku dla głównego bohatera tego cyklu powieściowego, Eliana Wiernika, wartością największą było życie. Jednak nie własne, ale najbliższy, Meandry losu Tom 4 Więzy aż do kresu, Księgarnia PWN Gdańsk zaprasza Książka Więzy aż do kresu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI