Wall Street i Hitler

Wall Street i Hitler - Antony C. Sutton | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Antony C. Sutton
WYMIAR
4,5 MB
NAZWA PLIKU
Wall Street i Hitler.pdf
ISBN
3639303720708

OPIS

Tematem niniejszej książki jest transfer potężnych środków finansowych z zachodnich banków do pokonanych po I wojnie światowej Niemiec. Środki te pozwoliły na budowę międzynarodowych karteli chemicznych, stalowych czy elektrycznych. W powstałych dzięki temu firmach, takich jak m.in.: I.G. Farben, Osram, A.E.G., Ford Motor, I.T.T. czy Opel strategicznymi udziałowcami były zachodnie firmy i instytucje finansowe, które zaangażowały się w manipulowanie politycznymi wydarzeniami doprowadzając Hitlera do władzy. Korzystając następnie z uprzywilejowanej pozycji w najwyższych kręgach nazistowskich Niemiec, poprzez transfer niezbędnych do rozpoczęcia wojny technologii, finansów i patentów budowały machinę wojenną Hitlera oraz bez żadnych utrudnień zbijały fortunę na produkcji wojennej dla wszystkich stron konfliktu.

czy Opel strategicznymi udziałowcami były ... Książka Wall Street i Hitler - Sutton Antony C. Kup Najtaniej w Księgarni Internetowej Selkar.pl Błyskawiczna Wysyłka w 24h Wall Street i Hitler - Antony C.

Garda Wall Street i Hitler Sutton Antony C. Oprawa miękka: ISBN: 978-83-950-8430-0: EAN: 9788395084300: Liczba stron: 186: Format: 14.5x21.1: Cena katalogowa: 50,00 zł ... Wall Street i Hitler.

POWIĄZANE KSIĄŻKI