Myśląc, nie zgłupiejesz 8-9 kyu

Myśląc, nie zgłupiejesz 8-9 kyu - Mateusz Surma | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mateusz Surma
WYMIAR
3,6 MB
NAZWA PLIKU
Myśląc, nie zgłupiejesz 8-9 kyu.pdf
ISBN
3626106471199

OPIS

Seria książek „Myśląc, nie zgłupiejesz” ułatwi Ci opanowanie umiejętności logicznego myślenia za pomocą starożytnej gry planszowej go.Każda książka jest zaprojektowana z myślą o zawodnikach, których siła gry mieści się w przedziale zapisanym w tytule.W tej książce znajdziesz 240 problemów z poleceniami i rozwiązaniami. Przy rozwiązaniach niektórych problemów są też krótkie opisy.Wszystkie zadania, odpowiedzi i opisy znajdujące się w książce zostały wielokrotnie sprawdzone przez autora.Język w polskiej wersji książki został sprawdzony i poprawiony przez Krzysztofa Szymczyka.Język w angielskiej wersji książki został sprawdzony i poprawiony przez Dominika Bleka.Książka została przetłumaczona na język rosyjski przez Oleksandra Yeroshkina. Język w rosyjskiej wersji książki został sprawdzony i poprawiony przez Guzel Surma i Gulnarę Sharafeeva. Książka została przetłumaczona na język ukraiński przez Oleksandra Yeroshkina. Książka została przetłumaczona na język hiszpański przez Luciano Salerno.

Należy do gatunków: poradniki, czas wolny/hobby, łamigłówki i gry logiczne. Książka Myśląc nie zgłupiejesz liczy 206 stron.

Problemy życia i śmierci dla 8-9 kyu. 38, 00 PLN (w magazynie) ... Myśląc nie zgłupiejesz 8-9 kyu - Mateusz Surma - opis książki: Seria książek "Myśląc, nie zgłupiejesz" ułatwi Ci opanowanie umiejętności logicznego myślenia za pomocą starożytnej gry planszowej go.

POWIĄZANE KSIĄŻKI