Myśląc, nie zgłupiejesz 10-11 kyu

Myśląc, nie zgłupiejesz 10-11 kyu - Mateusz Surma | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mateusz Surma
WYMIAR
5,1 MB
NAZWA PLIKU
Myśląc, nie zgłupiejesz 10-11 kyu.pdf
ISBN
6321918997716

OPIS

Każda książka jest zaprojektowana z myślą o zawodnikach, których siła gry mieści się w przedziale zapisanym w tytule.W tej książce znajdziesz 200 problemów z poleceniami i rozwiązaniami.Przy rozwiązaniach niektórych problemów są też krótkie opisy. Wszystkie zadania, odpowiedzi i opisy znajdujące się w książce zostały wielokrotnie sprawdzone przez autora.Język w polskiej wersji książki został sprawdzony i poprawiony przez Krzysztofa Szymczyka.Język w angielskiej wersji książki został sprawdzony i poprawiony przez Dominika Bleka.Książka została przetłumaczona na język rosyjski przez Oleksandra Yeroshkina.Język w rosyjskiej wersji książki został sprawdzony i poprawiony przez Guzel Surma i Gulnarę Sharafeeva.Książka została przetłumaczona na język ukraiński przez Oleksandra Yeroshkina.Książka została przetłumaczona na język hiszpański przez Luciano Salerno.

Każda książka jest zaprojektowana z myślą o zawodnikach, których siła gry mieści się w przedziale z Książka Myśląc nie zgłupiejesz Problemy życia i śmierci z rozwiązaniami dla 10-11 kyu / Mateusz Surma, Autorskie, 31,93 zł, okładka miękka, Sto tysięcy przecenionych książek, sprawdź teraz! Seria książek „Myśląc, nie zgłupiejesz" ułatwi Ci opanowanie umiejętności logicznego myślenia za pomocą starożytnej gry planszowej go. Każda książka jest zaprojektowana z myślą o zawodnikach, których siła gry mieści się w przedziale zapisanym w tytule.

W tej książce znajdziesz 200 problemów z poleceniami i rozwiązaniami. Seria książek „Myśląc, nie zgłupiejesz" ułatwi Ci opanowanie umiejętności logicznego myślenia za pomocą starożytnej gry planszowej go. Każda książka jest zaprojektowana z myślą o zawodnikach, których siła gry mieści się w przedziale zapisanym w tytule.

POWIĄZANE KSIĄŻKI