Lama Lenka wychodzi z domu

Lama Lenka wychodzi z domu - Patrycja Filak | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Patrycja Filak
WYMIAR
10,17 MB
NAZWA PLIKU
Lama Lenka wychodzi z domu.pdf
ISBN
8478105401514

OPIS

Książeczka pokazuje, jak radzić sobie z trudnymi aspektami przygotowania się do wyjścia z domu: wyborem ubrań i wkładaniem ich. Bohaterom książeczki w tym ważnym momencie towarzyszą różne emocje: lęk przed nieznanym, złość, smutek, ale też szczęście i radość.Lama Lenka, Kotka Zuzia, Byczek Franek i Piesek Janek chcą dotrzeć do miejsca, które kochają wszystkie dzieci. Zanim jednak będą mogli oddać się beztroskiej zabawie, muszą przygotować się do wyjścia z domu, co sprawia im niemały kłopot. Czy uda im się dotrzeć do wymarzonego celu?

ZAPISZ SIĘ! piątek 29.06.2018 do piątek 13.07.2018 1531440000. Dla dziecka jednym z ważniejszych wydarzeń dnia codziennego jest wychodzenie z domu.

Patrycja Filak z miasta Dalików. Stan: nowy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI