Robak Lolek i przyjaciele

Robak Lolek i przyjaciele - Anna Litwinek | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Litwinek
WYMIAR
11,36 MB
NAZWA PLIKU
Robak Lolek i przyjaciele.pdf
ISBN
2234840504010

OPIS

Czwarta część z serii przygód robaczka Lolka. Książeczka edukacyjna, przeznaczona dla dzieci w wieku od 24 miesięcy. Wielobarwne, w całości kartonowe wydanie, w dużym formacie wygodnym dla dziecięcych rączek, na wyjątkowej jakości papierze. Robaczek towarzyszy dwójce maluchów Ali i Olkowi w ich codziennych sprawach i przygodach. Malarskie ilustracje Anny Litwinek rozwijają wrażliwość estetyczną dzieci. W pracy nad książkami przyświecała nam myśl Marii Montessori: „Uczyłam się dziecka. Wzięłam to, co dziecko mi przekazało i wyraziłam to.” Nasze książki mogą służyć jako pomoce dydaktyczne zgodne z Pedagogiką Montessori: są adekwatne do etapu rozwoju dziecka, cechują się wysoką jakością wykonania, zawierają wiedzę z otoczenia dziecka, jednocześnie inspirując artystycznie i pobudzając zmysł plastyczny.

Data zakończenia 2019-08-03 - cena 31,79 zł Robak Lolek i przyjaciele, Litwinek Anna, 17,9 zł. Czwarta część z serii przygód robaczka Lolka.

Księgarnia internetowa merlin.pl Czwarta część z serii przygód robaczka Lolka. Książeczka edukacyjna, przeznaczona dla dzieci w wieku od 24 miesięcy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI