Matylda

Matylda - Karolina Wójciak | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Karolina Wójciak
WYMIAR
3,41 MB
NAZWA PLIKU
Matylda.pdf
ISBN
7602268833134

OPIS

Po dostaniu się na praktyki do korporacji Matylda jest przekonana, że jej życie wreszcie nabierze barw, zaś Kostkowi, który chwilowo przerwał studia i rzucił się w wir pracy, by zarobić na utrzymanie, wydaje się, że jest zaledwie o krok od zrealizowania swych planów. Tak niewiele potrzeba im do szczęścia...Powieść o młodych ludziach, którzy mieszkając w wielkim mieście, zmuszeni są do podejmowania trudnych decyzji. Każde z nich stara się przetrwać, stać się lepszą wersją samego siebie i osiągnąć coś w życiu. Tymczasem los rzuca im kłody pod nogi, zmieniając ich życie w lawinę beznadziejności. Postawieni przed wyborem, czy przyjąć los z pokorą, czy też zmieniać go na siłę, szukają dróg wyjścia, które niestety czasem kończą się ślepym zaułkiem.

Została wprowadzona w 2009 roku wraz z premierą gry. 1 Wygląd 1.1 W grze 1.2 W Angry Birds Go!, Rio 2, Epic 1.3 i Angry Birds Toons 2 Umiejętność 3 Charakter 3.1 Osobowość 4 Historia 5 Strategia 6 Klasy w Angry Birds Epic: 7 Występy w Angry Birds Toons 8 Ciekawostki 9 Zobacz też ... Matylda Konecka Art Matylda Konecka- ilustratorka pochodząca z Wrocławia, wychowała się w Szklarskiej Porębie, w rodzinie cenionych na rynku sztuki artystów plastyków (Beata Kornicka- Konecka i Janusz Konecki).

jedna z mniejszych planetoid z pasa głównego; zob. też (253) Mathilde w Wikipedii odmiana: (1.1) To Matylda, to Matylda To Matylda podlewa mi dzisiaj sad Nigdzie nie idę sam To Matylda, to Matylda Chce mi dzisiaj w prezencie od siebie dać Ten wybuchowy dar Wilgotne palce, nerwowy pet Już miałem zgrabnie coś odpisać, ale nagle Wiem, odetnę prąd, wyłączę go, zabiorę stąd A jeśli kiedyś znów wpadnę w szał Matylda (tytuł oryg.

POWIĄZANE KSIĄŻKI