Niektóre miejsca na ziemi

Niektóre miejsca na ziemi - Krzysztof Lisowski | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krzysztof Lisowski
WYMIAR
5,67 MB
NAZWA PLIKU
Niektóre miejsca na ziemi.pdf
ISBN
2386186590162

OPIS

Nadchodzi długi dzień odjazdu. Spokój popołudnia, żar, niezmordowane cykady. Myślę o tym, co nas tu spotkało, ale nasze minuty, spojrzenia, namysł, obcowanie z bogami przemieniają się coraz szybciej w przeszłość. Powoli nikną. Znów nic nie jest naszą własnością, choć tyle razy zauważaliśmy, że istnieją tu miejsca, w których stajemy się bardziej podatni na magię i bezwarunkową przychylność dla świata.Zapisuję tych parę słów w poczekalni lotniska, kiedy księżyc stoi wysoko i kołyszą się pióropusze palm w potężnym powiewie:krótka wiecznośćwakacjijutrznia i kompletaDobranoc, Kefalonio, kalinichta, Itako. I zaczynam czuć to samo, co ktoś zapisał w wierszu: „wędrowanie jest początkiem jeszcze większej tęsknoty”.Krzysztof Lisowski

Przewodnik wojażera. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r Niektóre miejsca na ziemi - opis produktu: Nadchodzi długi dzień odjazdu.

Podczas poszukiwania wód gruntowych natrafiono na wody termalne, które wydostały się na powierzchnię. Podczas wytrącania minerałów ... Opis: Niektóre miejsca na ziemi - Lisowski Krzysztof.

POWIĄZANE KSIĄŻKI