Kobieta w przestrzeni publicznej

Kobieta w przestrzeni publicznej - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
7,3 MB
NAZWA PLIKU
Kobieta w przestrzeni publicznej.pdf
ISBN
7722786505414

OPIS

Redaktorki i Autorzy "budują dyskurs środowiska naukowego poświęconego miejscu i zadaniom kobiet w społeczeństwie, czego dowodem jest m.in niniejsza publikacja. Do tej dyskusji zachęcają także mężczyzn (artykuł Piotra Zawady), co sprzyja spojrzeniu na problematykę z perspektywy obu płci. (...) przygotowaną książkę należy ocenić jako cenną i wnoszącą spojrzenie na obecność kobiet w sferze publicznej z wielu perspektyw społecznych.(...) z recenzji dr hab. Anety Gawkowskiej

pracowników sektora publicznego w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, a 30 proc. z nich zajmuje kierownicze stanowiska Mimo to, wciąż w Emiratach jest wiele do ... Informacje o Kobieta w przestrzeni publicznej - 7694746326 w archiwum Allegro.

sytuacji rodzinnej i funkcjonowania w sferze publicznej. Dzień Kobiet to święto uchwalone początkiem ubiegłego wieku. Wówczas miało służyć krzewieniu idei praw kobiet oraz budowaniu społecznego wsparcia dla powszechnych praw wyborczych dla kobiet.

POWIĄZANE KSIĄŻKI