Inwigilacja elektroniczna i bezpośrednia cz. 2

Inwigilacja elektroniczna i bezpośrednia cz. 2 - Karol Malinowski | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Karol Malinowski
WYMIAR
6,45 MB
NAZWA PLIKU
Inwigilacja elektroniczna i bezpośrednia cz. 2.pdf
ISBN
4316987248271

OPIS

Pokaże metody zabezpieczania się przed praktykami które gwałcą Twoją wolność i prywatność. Tematyka która na polskim rynku wydawniczym i szkoleniowym dopiero początkuję. Tytuł może wydać Ci się skomplikowany, ale gwarantujemy, że lektura dostarczy bardzo wiele cennych umiejętności, nawet jeżeli nie jesteś pod „nadzorem” służb państwowych jak i prywatnych agentów. Lektura polecana dla praktyków którzy stosują techniki inwigilacyjne w życiu zawodowym jak i początkujących adeptów. Tego co zostało tu napisane nikt nie przekaże na żadnym kursie ani szkoleniu doskonalącym.

138 likes · 1 talking about this. „Intencją autora tej książki nie jest namawianie bądź zachęcanie do łamania prawa.

Dodaj opinię 40,00 zł ... inwigilacja elektroniczna i bezpoŚrednia cz. 2 39,99 zł Karol Malinowski „Lorak" - autor oddany swojej pasji odsłania przed czytelnikiem metody technik służących do inwigilowania pojedynczych jednostek jak i całych społeczeństw . Opis: Inwigilacja elektroniczna i bezpośrednia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI