Stara Atma

Stara Atma - Maciej Pinkwart | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maciej Pinkwart
WYMIAR
10,37 MB
NAZWA PLIKU
Stara Atma.pdf
ISBN
7271716931406

OPIS

Książka opowiada o zmiennych relacjach z Zakopanem i zakopiańczykami, o miejscu Atmy w strukturze Muzeum Narodowego w Krakowie i rozmaitych meandrach działalności tej placówki, wreszcie o związanych z Atmą najwybitniejszych artystach, którzy swą miłość do twórczości Karola Szymanowskiego i sympatię dla Zakopanego i Tatr potrafili wyrażać w niebanalny sposób.Mnóstwo ciekawych i niekiedy zabawnych scen, znane i mniej znane nazwiska, konflikty i przyjaźnie, muzyka i polityka, archiwalne i nigdy wcześniej nie publikowane dokumenty i fotografie wszystko to sprawia, że Stara Atma będzie doskonałą lekturą dla młodych i mniej młodych miłośników Zakopanego, Tatr i dobrej muzyki. Książka ukazała się nakładem wydawnictwa WAGANT w serii publikacji zakopiańskich.

Jej dawne dzieje i znaczenie ... Stara Atma, Pinkwart Maciej, 56,7 zł. Książka opisuje pierwsze kilkadziesiąt lat funkcjonowania Muzeum Karola Szymanowskiego, usytuowanego w zakopiańskiej willi Atma i będącym oddziałem Mu, Stara Atma, Księgarnia PWN Kraków zaprasza Stara Atma.

po przeprowad Książka opisuje pierwsze kilkadziesiąt lat funkcjonowania Muzeum Karola Szymanowskiego, usytuowanego w zakopiańskiej willi Atma i będącym oddziałem Muzeum Narodowego w Krakowie. O zmiennych relacjach z Zakopanem i ... Książka „Stara Atma" to opis przeszło 30 lat działalności Muzeum Karola Szymanowskiego, otwartego w Zakopanem w 1976 r.

POWIĄZANE KSIĄŻKI