Dotyk

Dotyk - Claire North | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Claire North
WYMIAR
5,82 MB
NAZWA PLIKU
Dotyk.pdf
ISBN
1176644107601

OPIS

ELEKTRYZUJĄCY NOWY THRILLER AUTORKI PIERWSZYCH PIĘTNASTU ŻYWOTÓW HARRY’EGO AUGUSTAPróbował mnie zabić, ale to ja go zabiłam.Było to dawno temu. Pamiętam, że panował mrok.Zauważyłam mordercę w ostatniej chwili.Umierając, dotknęłam jego dłonii nagle nastąpiła pierwsza przesiadka.Patrzyłam, jak umieram. Spoglądałam na siebie oczami zabójcy.Teraz przesiadki to drobiazg. Przeskakuję z ciała do ciała, kiedy chcę. Mogę być każdym.CLAIRE NORTH to pseudonim literacki Catherine Webb, nominowanej do Medalu Carnegie. Jej poprzednią powieść, Pierwszych piętnaście żywotów Harry’ego Augusta, wybrały trzy brytyjskie kluby książki: Richard and Judy Book Club, Waterstones Book Club oraz BBC Radio 2 Book Club.Catherine pracuje jako projektantka oświetlenia teatralnego.Uwielbia wielkie miasta i ich tajemnice oraz tajską kuchnię, kolekcjonuje grafitti. Mieszka w Londynie.Jedna z najinteligentniejszych, najbardziej fascynujących książek, jakie czytałam.Wywołująca zawrót głowy, wciągająca, skomplikowana [...]Claire North to cholernie dobra pisarka...C.L. TAYLOR, AUTORKA GDZIE KOŃCZY SIĘ CISZAWysoka stawka i oszałamiające tempo akcji nie pozwalają się oderwać od lektury, a medytacje nad naturą człowieczeństwa i miłości pozostają w pamięci długo po ostatnim strzale.KIRKUS

- Działanie receptorów umiejscowionych w mięśniach, stawach, ścięgnach i więzadłach daje nam świadomość własnego ciała i ... Dotyk iphone 6 na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Dotyk samsung s4 na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.

W 1997 album uzyskał status czterokrotnej płyty platynowej.. Dotyk (Remaster 2020) - 8 maja 2020, z okazji 25-lecia wydania płyty, na rynku pojawiała się wersja winylowa albumu ze zremasterowanym materiałem.Odświeżenie materiału zostało powierzone ... Reaguje na nasz dotyk, wie, gdzie się znajdujemy, łączy tekst z obrazem, animacją, dźwiękiem i dotykiem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI