Monsun

Monsun - Wiesław Pasławski | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wiesław Pasławski
WYMIAR
6,20 MB
NAZWA PLIKU
Monsun.pdf
ISBN
6026440367574

OPIS

"Monsun" to trzy odrębne historie o tematyce sensacyjnej. Łączą je wspólni bohaterowie - oficerowie amerykańskiego wywiadu, których zadaniem jest rozwikłanie zagadkowych i niebezpiecznych zjawisk - ogromnych ognistych kul niszczących całe miasta, niezwykle częstych kataklizmów w różnych częściach globu oraz nieznanych obiektów latających poruszających się w powietrzu z zawrotną prędkością i atakujących wojskowe samoloty. Gra toczy się o wysoką stawkę, ponieważ katastrofy pochłaniają życie tysięcy ludzi. Zaangażowane są amerykańska armia, wywiad wojskowy i oddziały specjalne. Ze względu na globalną skalę kataklizmów, akcja książki dzieje się na całym świecie. Przedstawione wydarzenia są tajemnicze, a działania agentów zmierzające do poznania prawdy odsłaniają fakty, które powodują że lektura z każdą przeczytaną stroną staje się coraz ciekawsza.Autor Wiesław Pasławski zadebiutował w 2001 roku wydaną w Internecie książka "540 dni w armii" opisującą zjwaisko tzw. fali w Wojsku Polskim. Książka ta przysporzyła mu bardzo wielu czytelników, którzy dokonali subskrypcji na otrzymywanie nowych rozdziałów na swoje adresy e - mailowe. Następną pozycją była zbierająca wyjątkowo dobre recenzje blogerów książkowych komedia "Szynkadela - produkt polski" wydana w 2015 r.

Wiatr wieje od obszaru o wysokim ciśnieniu do obszaru o ciśnieniu niższym, tak więc podczas monsunu letniego wiatr wieje z morza w stronę lądu. Pracuje w Monsunie od 11 lat. Fanka biegania i fitnesu.

W tym czasie duże obszary zachodnich i środkowych Indii otrzymują ponad 90% rocznej sumy opadów, podczas gdy południe i północno-zachodnia część kraju otrzymuje 50-75% rocznej sumy opadów. MONSUN 1. MTB 2021 [rotate] Wersje kolorystyczne.

POWIĄZANE KSIĄŻKI