Kompendium zarządzania szkoleniami

Kompendium zarządzania szkoleniami - Kopijer Paweł | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kopijer Paweł
WYMIAR
9,2 MB
NAZWA PLIKU
Kompendium zarządzania szkoleniami.pdf
ISBN
2368339899910

OPIS

"Kompendium zarządzania szkoleniami" to pozycja adresowana przede wszystkim do praktyków odpowiedzialnych w organizacjach za realizację polityki szkoleniowej. Może stanowić użyteczne wsparcie w bieżącej pracy specjalistów lub menedżerów ds. szkoleń czy menedżerów personalnych, w których zakresie odpowiedzialności leży też zarządzanie szkoleniami. Jest także wartościową pozycją bibliograficzną dla studentów na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi lub pokrewnych. (...)Od autora

Przeczytaj recenzję Kompendium zarządzania szkoleniami. Praktyczny przewodnik po inwestycjach w rentowność kapitału kompetencyjnego.

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. cena 52.50 Kompendium Zarządzania Szkoleniami. Praktyczny przewodnik po inwestycjach w rentowność kapitału kompetencyjnego, ISBN 9788395465819, Paweł Kopijer, "Praktyczny przewodnik "krok po kroku" po planowaniu i realizacji projektów szkoleniowych, zawierający narzędzia i komentarz wdrożeniowy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI