Ukryty Wymiar

Ukryty Wymiar - STANISŁAW SZWAST | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
STANISŁAW SZWAST
WYMIAR
5,73 MB
NAZWA PLIKU
Ukryty Wymiar.pdf
ISBN
4869190387776

OPIS

Z całą pewnością homo sapiens nie jest ostatnim stadium ewolucji gatunku ludzkiego. Jaki jednak będzie kolejny etap? I co się stanie, jeśli nie obejmie on wszystkich ludzi, a jedynie mieszkańców pewnej szczególnej planety? Jak nowy człowiek ? homo developed ? ustosunkuje się do swojego ewolucyjnego poprzednika? Na Planecie ? Stolicy Cesarstwa, na której nie działa elektryczność, pojawia się zagadkowa anomalia, zdająca się umożliwiać podróże w czasie. Niestety jej działanie jest nieprzewidywalne i nikt nie potrafi go kontrolować, a zbadanie zjawiska utrudnia trwająca od lat wojna pomiędzy planetami Zamieszkałego Wszechświata. Członek najwyższych władz Cesarstwa wysyła swoich dwóch synów z delikatnymi misjami ? jeden ma wyjaśnić anomalię, a drugi przynieść imperium zwycięstwo w wojnie. Sprawy komplikują się jednak, gdy obaj synowie znikają bez śladu, w Stolicy wybucha bunt, a na tyłach wroga pojawia się tajemniczy kult religijny, którego przywódca podaje się za mesjasza.

Edward Hall - Ukryty wymiar cała książka. Ukryty wymiar - debiutancki album studyjny polskiej grupy muzycznej Artrosis.Wydawnictwo ukazało się w 1997 roku nakładem wytwórni muzycznej Morbid Noizz Productions.W 1998 roku sześć utworów z albumu zostało zarejestrowanych w wersji anglojęzycznej. Ukryty wymiar. Film Event Horizon, premiera: 15.08.1997.

z Polityki prywatności i Klauzuli RODO. x Odkryj NOWY CANAL+ telewizję przez internet.

POWIĄZANE KSIĄŻKI