Transmisja końca świata

Transmisja końca świata - Andrzej Szaflicki | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrzej Szaflicki
WYMIAR
4,71 MB
NAZWA PLIKU
Transmisja końca świata.pdf
ISBN
9264073672139

OPIS

Czym jest, czym może być dla prawie sześćdziesięcioletniego faceta jego debiutancki tomik wierszy? To chyba przede wszystkim zmiana stanu trwania historii minionych, sytuacji byłych, miejsc od dawna opustoszałych i ludzi, z których wielu próżno już szukać na nadbużańskich ścieżkach. Wszystko to dotąd kołatało się gdzieś w bazach danych, na owym niezbyt twardym, ale jeszcze jako tako działającym dysku pamięci, a teraz za sprawą słów i strof, ma szansę wyjść ku "ludzkości". Po części jest ta książka opowieścią o takim czasie, w którym szczęście było zbyt oczywiste i wszędobylskie, by mogło poznać swoje imię. To opowieść o niewielkim i bardzo prostym świecie. Niemniej zajrzyj do niego, Czytelniku. A nuż znajdziesz tu coś dla siebie.

Redakcja: Dorota Ryst, Teresa Radziewicz Redaktorzy serii: Dorota Ryst, Sławomir Płatek www.salonliteracki.pl ... Transmisja końca świata - Andrzej Szaflicki - opis książki: Czym jest, czym może być dla prawie sześćdziesięcioletniego faceta jego debiutancki tomik wierszy? To chyba przede wszystkim zmiana stanu trwania historii minionych, sytuacji byłych, miejsc od dawna opustoszałych i ludzi, z których wielu próżno już szukać na ... Bezpośrednia transmisja z końca świata. 15 tys.

Mecze pokazane będą w TVP Sport, na stronie TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej, a spotkania z Chin z udziałem biało-czerwonych także w TVP 1 lub TVP 2. Koszykarska gorączka rozpocznie się jeszcze przed startem rywalizacji o medale mistrzostw świata. Oberstdorf 2021.

POWIĄZANE KSIĄŻKI