Szlachetne sekrety kamieni szlachetnych

Szlachetne sekrety kamieni szlachetnych - Mira Brender | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mira Brender
WYMIAR
8,45 MB
NAZWA PLIKU
Szlachetne sekrety kamieni szlachetnych.pdf
ISBN
4502090842078

OPIS

"Szlachetne sekrety kamieni szlachetnych", to książka o historii ich powstania. Ciekawe prastare opowieści i legendy. Wielość dziedzin z zastosowaniem minerałów. Optymalne użycie przez starożytne cywilizacje. Mistyka kryształów i biblijne przekazy. Od mistyki po kosmologię.

Kryształami można wykonać masaż lub odblokować przepływ energii i wyzwolić proces samoleczenia. Szlachetne sekrety kamieni szlachetnych Miranda Brender. 4,8 / 5 3 opinie Dodaj do ulubionych.

Pozory mylą jednak nie tylko w przypadku drogocennego kruszcu.Otóż nie każdy piękny kamień jubilerski, osadzony choćby w najpiękniejszym pierścionku, jest kamieniem szlachetnym.Absolutnie nie chodzi tu jednak o próbę oszustwa, podobną do zastępowania złota ... Informacje o Kamienie szlachetne + Szlachetne sekrety kamieni - 7741210663 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2019-12-18 - cena 121 zł Szlachetne sekrety kamieni szlachetnych (książka) "Szlachetne sekrety kamieni szlachetnych" to książka, która opowiada historia powstawania kryształów i minerałów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI