Pełnia tom 3

Pełnia tom 3 - Kem Frydrych | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kem Frydrych
WYMIAR
8,68 MB
NAZWA PLIKU
Pełnia tom 3.pdf
ISBN
9476073757570

OPIS

Kolejna część opowieści "Wielki Nieobecny" nosi tytuł "pełnia". Zabiera nas w świat duchowych przeżyć, w który przenoszeni są główni bohaterowie. Książka zwraca uwagę, jak niezmiernie ważna jest w życiu otwartość na to, co jest dla nas trudne. Każdy człowiek jest dwoistej natury - fizycznej i duchowej, ale nie każdy akceptuje ten fakt. W tej części książki, Karl pragnie przeżywać i rozkoszować się w pełni swoja rodziną i daje tego dowód na ślubie swojej "bratniej duszy" - Natalie. Nieoczekiwanie trafia do jego rąk list od nieżyjącej matki, który okazuje się jej duchowym testamentem. Po przeczytaniu go, jest pewien, że wybory, których właśnie dokonał, poprowadzą go do spełnienia jego misji. W treści zawarta jest prośba o uważność, gdyż Pełnia jest możliwa do osiągnięcia tylko wówczas, gdy będziemy otwarci i wsłuchani w sygnały, wysyłane zarówno ze świata widzialnego jak i niewidzialnego.W kolejnym tomie ukaże się: "Kuszenie".

Tom 3 (5575961) - Kem Frydrych - Książka, recenzja, streszczenie Pełnia. Tom 3 Kem Frydrych.

Zabiera nas w świat duchowych przeżyć, w który przenoszeni są główni bohaterowie. Książka zwraca uwagę, jak niezmiernie ważna jest w...

POWIĄZANE KSIĄŻKI