Nienasycenie t.1

Nienasycenie t.1 - Natalia Bukowska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Natalia Bukowska
WYMIAR
7,70 MB
NAZWA PLIKU
Nienasycenie t.1.pdf
ISBN
4579812803932

OPIS

Poukładane życie Agaty runęło w dniu kiedy rozpadł się jej związek. Młoda kobieta postanawia znaleźć nową miłość i szczęście, a wpada w sidła uzależnienia od alkoholu i przygód seksualnych. Chwilowa ulga jaką dawały jej oddawanie się tym przyjemnościom zaczęły zmieniać się w nałóg który przejął nad nią kontrolę. Agata prowadzi podwójne życie, te o którym wiedzą jej najbliżsi i to drugie do którego ich nie dopuszcza.

Filozofowie o Kafce - fragment * SPLOT 31.05.2011. Antologia pod redakcją Łukasza Musiała i Arkadiusza Żychlińskiego prezentuje eseje wybitnych filozofów XX i XXI wieku poświęcone pisarstwu Franza Kafki.

Podręczniki szkolne, językowe, beletrystyka, książki dla dzieci, lektury, pomoce edukacyjne. Sprawdź naszą ofertę Dzieła wybrane.

POWIĄZANE KSIĄŻKI