Klęczy cisza niezmącona

Klęczy cisza niezmącona - Michael Tequila | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michael Tequila
WYMIAR
11,57 MB
NAZWA PLIKU
Klęczy cisza niezmącona.pdf
ISBN
8406899113670

OPIS

Opinia czytelniczki, polonistki: Problematyka, którą wiersze przedstawiają, jest szeroka i bardzo ważna dla czytelnika. Pytania, refleksje, sądy zadziwiają trafnością, dociekliwością, mądrością i aktualnością; podpowiadają czytelnikowi, jak żyć, co w życiu jest najważniejsze. Wiersze zawierają piękną (bo prostą) filozofię życia. Uwrażliwiają na piękno otaczającej nas przyrody, drugiego człowieka, moc natury, jej wpływ na człowieka oraz harmonię i ład świata. Delikatność i piękno języka, głębia i mądrość treści to podstawowe wartości tomiku.

Faktem jest, że ten zbiór poezji (pierwsze wydanie, opublikowane w 2000 roku jeszcze ... W opinii autora jego poezja to "błądzenie w poszukiwaniu prawdy, piękna i uspokojenia". Książka Klęczy cisza niezmącona do kupienia na dobreksiazki.pl za jedyne 17,70 zł (Rabat 20%). Autor: Tequila Michael, wydawnictwo: Wrzesiński Michał. Kup teraz.

Wiersze zawierają piękną (bo prostą) filozofię życia. Uwrażliwiają na piękno otaczającej ... „Klęczy cisza niezmącona" to efekt głębokich refleksji, mających swe źródło w tej niesamowitej wyprawie, nie tylko w głąb wyjątkowego kontynentu, ucieleśnienia nieskończonej przestrzeni oraz ciszy, ale przede wszystkim wewnątrz siebie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI