Kruchy Fragile. Wiersze terapeutyczne tom I

Kruchy Fragile. Wiersze terapeutyczne tom I - Tomasz Piasecki | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tomasz Piasecki
WYMIAR
5,65 MB
NAZWA PLIKU
Kruchy Fragile. Wiersze terapeutyczne tom I.pdf
ISBN
1581724316712

OPIS

Tomik poezji Tomasza Piaseckiego, który z zawodu jest psychiatrą, jest, jak pisze sam autor, inspiracją do pełnego przeżywania życia ze wszystkimi jego radościami oraz smutkami, a także formą terapii dla pacjentów. Ponadto sam czytelnik może także współtworzyć treść tomiku ? znajduje się w nim bowiem oddzielne miejsce na własne przemyślenia, co dodatkowo uatrakcyjnia lekturę, gdyż zachęca do kreatywności, przelewania myśli na papier. Sylwia Kępa

Wiersze terapeutyczne tom I w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Kruchy Fragile Wiersze terapeutyczne Tom 1 | Piasecki Tomasz | Tomasz Piasecki. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Tomik poezji Tomasza Piaseckiego, który z zawodu jest psychiatrą, jest, jak pisze sam autor, inspiracją do pełnego przeżywania życia ze wszystkimi jego radościami oraz smutkami, a także formą terapii dla pacjentów. Podręczniki do szkół podst.

Ocena ogólna. 1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars.

POWIĄZANE KSIĄŻKI