Skróty

Skróty - Marcin Kleinszmidt | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marcin Kleinszmidt
WYMIAR
10,70 MB
NAZWA PLIKU
Skróty.pdf
ISBN
8029121835276

OPIS

Należałoby się jakoś przedstawić. Urodziłem się w 1990 roku w Gdańsku, żyję tu do dziś. Zapewne ma to wpływ na to, jak ukształtowała się moja osobowość oraz moje zainteresowania. Ta książka to owoc tych zainteresowań, doświadczeń, przemyśleń.

nrze ('numerze'), nrach ('numerach'), są rzadkie. Ponieważ i one zawierają ostatnie litery pełnych form, nie są zamykane kropką. znacie skróty młodzieżowe? wpisujcie jakies młodzieżowe skróty ps piszcie też znaczenia dam 10 p.

Po takich skrótach, niezależnie od tego, czy składają się one z dwóch czy trzech liter, nie stawiamy kropek w formie mianownika. W pozostałych przypadkach kropkę należy postawić. Skrót - skrócony zapis wyrazu lub połączenia słownego, umotywowany potrzebami ekonomizacji przejawu językowego.Skrót zbudowany jest z jednej lub kilku liter (inna nazwa to: abrewiatura).Skróty zapisuje się stosownie do przepisów ortograficznych przyjętych dla danego języka, zwyczajowych konwencji pisowni dla konkretnych skrótów (różne znaczenia, wyjątki) lub w sposób ... Skróty to skrócone pojedyncze wyrazy pospolite i wyrażenia zapisane małymi literami - np.

POWIĄZANE KSIĄŻKI