Opowieści znad glinianki

Opowieści znad glinianki - Zdzisława B. Piurecka | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Zdzisława B. Piurecka
WYMIAR
7,84 MB
NAZWA PLIKU
Opowieści znad glinianki.pdf
ISBN
4195131105927

OPIS

Daleko za chmurami, gdzie ludzkie oko nic już nie może dostrzec, roztacza się granatowoczarna przestrzeń kosmiczna.Pośród pyłu gwiezdnego, za błyszczącym Pasem Oriona co nocą świeci, miliony gwiazd powstają z kolebki, rozpoczynając taniec swojego żywota. Wokół nich, z czasem, pojawiają się planety, by nieustannie adorować gwiezdną wybrankę na szlaku orbity. Powiedziałby kto, że nawet w kosmosie miłość panuje, bo ciała niebieskie lgną ku sobie… ale, myliłby się ten, kto tak myśli.Na jednej z takich planet - nie miłość, lecz strach i nienawiść była pokarmem.

Zobacz inne Powieści i opowiadania, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Opowiesci znad glinianki [Zdzislawa Barbara Piurecka] on Amazon.com. *FREE* shipping on qualifying offers.

Pośród pyłu gwiezdnego, za błyszczącym Pasem Oriona co nocą świeci, miliony gwiazd powstają z kolebki, rozpoczynając taniec swojego żywota Sprawdź niskie ceny i kup Opowieści znad glinianki w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! OPOWIEŚCI ZNAD GLINIANKI Miniatury głębi życia z zaskakującą puentą. Nie do poduszki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI