Nie ma, a jest

Nie ma, a jest - Piotr Parandowski | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Piotr Parandowski
WYMIAR
9,99 MB
NAZWA PLIKU
Nie ma, a jest.pdf
ISBN
3926410859650

OPIS

Autor ? archeolog i filmowiec ? zabiera nas na wycieczki wszędzie tam, gdzie znalazł coś lub kogoś interesującego. I równie interesująco to opisał w króciutkich esejach, bardzo osobistych, urzekających obrazem, słowem, anegdotą...Książka PRZECUDNEJ URODY...

17 lutego 2021 11:35. Zwalczany przez cenzorów Amazon, Google'a, Twittera, Apple'a serwis społecznościowy Parler znów działa. Jeżeli nieruchomość nie ma choćby potencjalnego związku z działalnością gospodarczą, a jest jedynie mieniem prywatnym, to nie powinna być obciążona według najwyższej stawki podatku - orzekł wczoraj Trybunał Konstytucyjny.

Za jej pomocą przekazujemy informację, że ktoś czegoś nie posiada. Wyrażenie to spełnia również funkcję frazy pomocniczej ... Zaloguj się, aby obserwować.

POWIĄZANE KSIĄŻKI