Kocham Cię strasznie

Kocham Cię strasznie - Maciej Pinkwart | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maciej Pinkwart
WYMIAR
5,44 MB
NAZWA PLIKU
Kocham Cię strasznie.pdf
ISBN
8481461526337

OPIS

Kocham cię strasznie M. Pinkwarta to dramat przedstawiający związki Witkacego z dwunastoma kobietami z jego życia. Książka próbuje odpowiedzieć na pytanie, co sprawiało, że kobiety poświęcały Witkacemu często niemal całe swoje życie... Autor przede wszystkim próbuje się jednak dogłębnie przyjrzeć tym kobietom, czego do tej pory nikt nie próbował zrobić.

Pinkwarta to dramat przedstawiający związki Witkacego z dwunastoma kobietami z jego życia. Książka próbuje odpowiedzieć na pytanie, co sprawiało, że kobiety poświęcały Witkacemu często niemal całe swoje życie...

Autor przede wszystkim próbuje się jednak dogłębnie przyjrzeć tym kobietom, czego do tej pory nikt nie próbował zrobić. Kocham Cię strasznie Wydawnictwo Wagant Premiera: 11 czerwca 2015 /Scena przedstawia dość zagracone pomieszczenie, przedstawiające zarówno salon, jak i sypialnię, garderobę teatralną i prywatną. Z mebli - spora szafa, lustro, maszyna do pisania, łóżko, fotel, kilka krzeseł. Kocham Cię, dwa proste słowa, a tak wiele znaczą.

POWIĄZANE KSIĄŻKI