Bardzo długa kolejka zwierzęta

Bardzo długa kolejka zwierzęta - Tomoko Ohmura | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tomoko Ohmura
WYMIAR
6,81 MB
NAZWA PLIKU
Bardzo długa kolejka zwierzęta.pdf
ISBN
6004517953644

OPIS

Stanie w kolejce bywa nudne. Jednak nie w tej.Tutaj roi się od zwierząt.Zarówno tych egzotycznych, jak i domowych.Tylko za czym ta kolejka?Na zwierzęta ustawione od najmniejszego do największego czeka nie lada niespodzianka...Ta japońska książka zachwyca ilustracjami i pozornie prostym pomysłem fabuły.Najmłodsi czytelnicy odkryją w niej takie zagadnienia jak liczenie i szeregowanie.Polecana szczególnie dzieciom do lat pięciu.

Tylko za czym ta kolejka? Na zwierzęta ustawione od najmniejszego do największego czeka nie lada niespodzianka… Ta japońska książka zachwyca prostym pomysłem fabuły, który szczególnie przypadnie do gustu dzieciom w wieku od 2 do 4 […] Szanowny kliencie używamy cookies w celu świadczenia usług. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie.

Zarówno tych egzotycznych, jak i domowych. Tylko za czym ta kolejka? Na zwierzęta ustawione od najmniejszego do największego czeka nie lada niespodzianka...

POWIĄZANE KSIĄŻKI