Woje Mieszka

Woje Mieszka - Zygmunt Similak | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Zygmunt Similak
WYMIAR
7,44 MB
NAZWA PLIKU
Woje Mieszka.pdf
ISBN
7221816366539

OPIS

Jest to osadzona w czasach Piastów przygodowa opowieść przeznaczona dla młodego czytelnika. Dla wszystkich fanów twórczości łódzkiego artysty, to pozycja obowiązkowa, zarówno ze względu, na wartką, dynamiczną akcje, ale i wartości dydaktyczne.

Krakau, jid. ‏קראָקע Kroke‎) - miasto na prawach powiatu położone w południowej Polsce nad Wisłą, drugie co do liczby mieszkańców i powierzchni miasto kraju, formalna stolica Polski do 1795 r.

Data zakończenia 2018-08-08 - cena 30,50 zł Opis: Strefa komiksu T.36 Woje Mieszka - Zygmunt Similak. Jest to osadzona w czasach Piastów przygodowa opowieść przeznaczona dla młodego czytelnika.Dla wszystkich fanów twórczości łódzkiego artysty, to pozycja obowiązkowa, zarówno ze względu, na wartką, dynamiczną akcje, ale i wartości dydaktyczne. Niezwykle ważną rolę w państwie Mieszka I odgrywała drużyna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI