Magazyn fantastyczny The Best 2

Magazyn fantastyczny The Best 2 - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
8,95 MB
NAZWA PLIKU
Magazyn fantastyczny The Best 2.pdf
ISBN
5762502805587

OPIS

The Best to antologia z najciekawszych opowiadań opublikowanych na przestrzeni lat w dotychczasowych numerach "Magazynu Fantastycznego", pisma poświęconego szeroko pojmowanej fantastyce, które skupiało się na publikowaniu i promowaniu polskich autorów.Zbiór opowiadań The Best adresowany jest przede wszystkim do tych miłośników fantastyki, którzy do tej pory nie mieli okazji zapoznać się z "Magazynem Fantastycznym", lubmieli z nim kontakt sporadyczny. Teraz dzięki bogatemu wyborowi tekstów, mają możliwość te zaległości nadrobić.The Best ma również przekonać sceptyków, że młoda polska fantastyka jest interesująca, różnorodna, bogata, prezentuje wysoki poziom literacki i że warto w nią zainwestować swój czas i wyruszyć z nami w nową podróż przez fantastyczne uniwersa powstae w wyobraźni polskich autorów.Serdecznie zapraszmay do lektury.

Zbiór opowiadań The Best adresowany jest przede wszystkim do tych miłośników fantastyki, którzy do tej pory nie mieli okazji ... The Best to antologia z najciekawszych opowiadań opublikowanych na przestrzeni lat w dotychczasowych numerach Magazynu Fantastycznego, pisma poświęconego szeroko pojmowanej fantastyce, które skupiało się na publikowaniu i promowaniu polskich autorów. Zbiór opowiadań The Best adresowany jest przede wszystkim do tych miłośników fantastyki, którzy do tej pory nie mieli okazji... Ukazał się już w sprzedaży drugi numer "Magazynu Fantastycznego", nowego pisma poświęconego literaturze, komiksowi i zagadnieniom związanym zarówno z fantastyką, jak i historią.

Część 2 autorstwa Opracowanie zbiorowe , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 20,08 zł . Przeczytaj recenzję Magazyn fantastyczny.

POWIĄZANE KSIĄŻKI