Komiksy niepokorne

Komiksy niepokorne - Ryszard Dąbrowski | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ryszard Dąbrowski
WYMIAR
5,35 MB
NAZWA PLIKU
Komiksy niepokorne.pdf
ISBN
7726080162616

OPIS

"Teraz K... My - Komiksy Niepokorne" Ryszarda Dąbrowskiego. Jest to już kolejny, czwarty zbiór komiksów satyrycznych ukazujących się w tygodniku "NIE". Kapitalne karykatury, mocne, czasem łopatologiczne poczucie humory, jazda bez politycznie poprawnej trzymanki. Pozycja obowiązkowa dla każdego miłośnika twórczości autora "Likwidatora".Album zawiera około 50 plansz premierowych (w "Strefie Komiksu") pochodzących z roku 2016 oraz kilkanaście plansz z albumu "Komiksy na NIE - część 2". Tym razem album został wydrukowany w kolorze, a że powoli wyczerpuje się nakład "Komiksów na NIE 2" i nie jest przewidujemy dodruku, skorzystaliśmy z okazji aby najciekawsze prace dołączyć do "Teraz K... My". Bo warto.

Pozycja obowiązkowa dla każdego miłośnika twórczości autora Likwidatora;. Komiksy niepokorne - Dąbrowski Ryszard. Otwórz menu.

Zaloguj się; Jestem nowym klientem. Chcę założyć konto ... My - Komiksy Niepokorne Ryszarda Dąbrowskiego.

POWIĄZANE KSIĄŻKI