Gdańsk Widok miasta i jego zabytki Mapa

Gdańsk Widok miasta i jego zabytki Mapa - Ruben Atoyan | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ruben Atoyan
WYMIAR
7,40 MB
NAZWA PLIKU
Gdańsk Widok miasta i jego zabytki Mapa.pdf
ISBN
1839638100001

OPIS

Uroczyste obchody Millenium Gdańska stały się okazją do opracowania naszej pierwszej mapy-panoramy wydanej w 1996 roku. Pragnęliśmy pokazać "perłę Bałtyku" z lotu ptaka.Zapraszamy więc do wędrówki po tysiącletnim Gdańsku z panoramą miasta wykonaną piórkiem i akwarelą przez artystę-kartografa Rubena Atoyana. Przez wiele miesięcy przemierzał on krok po kroku ulice i zaułki prastarego miasta nad Motławą, by z niezwykłym pietyzmem zilustrować jego współczesny obraz.

Archikatedra Oliwska. Mariacka Street (ulica Mariacka) Zobacz więcej romantycznych atrakcji z kategorii „zabytki i ciekawe miejsca" w lokalizacji Gdańsk na stronie Tripadvisor. Interaktywna Mapa Trójmiasta (Gdańsk, Sopot, Gdynia) - mapa powiązana z prezentacjami obiektów w Portalu Regionalnym Trojmiasto.pl £2.90 - Uroczyste obchody Millenium Gdańska stały się okazją do opracowania naszej pierwszej mapy-panoramy wydanej w 1996 roku.

Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Sprawdź nasze mapy i zobacz co interesującego znajduje się danej ulicy miasta.

POWIĄZANE KSIĄŻKI