Atomówki 2

Atomówki 2 - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
9,41 MB
NAZWA PLIKU
Atomówki 2.pdf
ISBN
5617932766044

OPIS

Trzy najbardziej wybuchowe dziewczynki w historii powracają w komiksowej odsłonie! Stęskniliście się za przygodami Bójki, Bajki i Brawurki? Zobaczcie jak rozprawiają się z Mojo Jojo i innymi bandytami z Townsville! Mnóstwo wspaniałego humoru i najsłodsze sceny walki, jakie można sobie wymarzyć. Atomówki po raz kolejny staną na straży miłości, przyjaźni i sprawiedliwości. Oprócz trzech uroczych sióstr czekają na Was również pozostali bohaterowie, których tak dobrze znacie: lekko zakręcony Burmistrz, rozsądna Sara Bella, poczciwy doktor Atomus i nasz ulubiony narrator, który ekscytuje się fabułą i przeżywa z nami te niezwykłe przygody. Zło i występek znowu będzie musiało ustąpić, przed atomową siłą Atomówek!

Na horyzoncie pojawia się czwarta Atomówka - Bombka, której głosu użyczy Patricia Kazadi. W Townsville pojawi się czwarta Atomówka. Atomówki (2016) - Amerykański serial animowany wyprodukowany przez Cartoon Network Studios na bazie oryginalnego serialu o tym samym tytule.Premiera jego odbyła się 4 kwietnia 2016r.

Graj w gry Ben 10, Porę na przygodę oraz gry Generator Rex. Informacje o Atomówki 2 - Studio JG - 7400839317 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2019-05-14 - cena 24 zł Atomówki 2, , 27 zł.

POWIĄZANE KSIĄŻKI